čtvrtek 23. listopadu 2017

Malé info povídání

Ahojky, přeju vám krásný listopadový čtvrtek.

Už u vás sněží?! Tady na olomoucku zatím máme jen mlhy, déšť a zimu - sice nad nulou, ale i tak už je kosa :/ :D Přijde mi, že ten čas strašne moc letí a než se nadáme, budou vánoce a hned velikonoce :D už loni jsem si říkala, že mi celý rok strašně rychle utekl, ale tenhle je snad ještě rychlejší, nevím čím to je, taky to tak máte?! :D :)


No a abych se taky dostala k tomu, o čem jsem vám hlavně chtěla napsat. U mě tu moc povídacích článků nenajdete, žádné obsáhlé texty, slohovky ani nic podobného, ale jednou za čas mám potřebu sem něco napsat :)

Když jsem tenhle blog před rokem a půl zakládala, bylo v plánu, že bude zaměřený hlavně na zdravý životní styl, cvičení, zdravé recepty, stravování a tak podobně.
Jenomže se u mě za poslední dobu změnilo docela dost věcí a chtěla bych sem dávat vše aktuální a to, co mě zrovna zajímá. Tím nechci říct, že by mě už cvičení ani zdravý životní styl nezajímaly a nebavily, ale na nějakou dobu jsem tohle ,,téma" tak nějak šoupla trošku stranou, protože s manželem čekáme miminko a já tak trochu zneužívám toho, že ,,můžu jíst všechno" tak si teď malinko více dopřávám a užívám si to :) Po porodu bych určitě chtěla začít cvičit a zase se brzo vrátit zpátky tak nějak do formy, uvidíme jak to půjde a už se na to těším, ale teď je u mě na prvním místě hlavně zdraví a aby byl prcek v pořádku :) nemůžu se dočkat, až tu bude s námi.
Plánovaný termín je duben - květen, tak uvidíme :)

Další takovou ne úplně novinkou, ale přece jen nevím, jestli jsem to tu už někdy zmiňovala, spíše asi ne, je to, že si s manželem stavíme domeček (teda staví taťka a manžel, já dělám jen dozor :D, to je to nejdůležitější) :D a už už tak nějak finišujeme, po novém roce bychom se chtěli stěhovat, ať můžeme všechno nachystat, a připravit pro miminko :)

Takže asi takhle...... slibovat nic nebudu, protože to se mi nikdy moc nevyplatí :D ale chtěla bych sem dávat třeba různé isnpirace, jak si vybavujeme domeček a všechno kolem toho, možná se tu objeví nějaký rodičovský / miminkovský koutek - rady, inspirace, postřehy, zkušenosti.... taky nákupy a přípravy pro miminko, co vše zařizujeme a tak různě.
Plánuju si, že konečně budu mít čas i na nějaké to DIY tvoření a tak, ale znáte to :D uvidíme, každopádně tu můžete čekat úplně cokoliv :) nechte se překvapit....

Jen chci ještě zmínit to, že poslední dobou přidávám méně článků, než dříve, ale sedím celých 8 hodin u počítače v práci a doma už se mi nechce další hodiny trávit dalším sezením u notebooku, bývám teď i o hodně více unavená a tak si radši vemu knížku a zalezu pod deku s čajem ke krbu a hlavně hodně odpočívám, takže do konce roku bude asi méně článků, ale od ledna se na to zase vrhnu :) teda pokud možnosti dovolí :)

Můžete sledovat aspoň blogový INSTAGRAM, kde to teda taky fotkami moc nepřetéká, ale každý den přidám aspoň jednu, odedneška, to přísahám.... :D :) ať máte na co koukat.

Myslím, že se můžete těšit, i já jsem vlastně zvědavá, co vše nového sem na blog přidám :D
Doufám, že jsem na nic nezapomněla.
Snad jen.... bych vám ráda poděkovala za všechny komentáře a návštěvy, hlavně mým pravidelným čtenářům a odběratelům :) a zároveň se omlouvám, že vaše články tak trošku zanedbávám, ale polepším se. Teď už je to teda asi vážně všechno.

Tak se mějte hezky a zase někdy se tu rozpovídám :)

8 komentářů:

 1. Těším se na články zaměřené na výbavu bytu :) S tím DIY to mám podobně :D Jinak věci ohledně blogu cítím podobně jako ty, že bych ho chtěla rozvíjet i jinýmy druhy článků než jenom týkajícího se zdravotního stylu :) Chtěla bych letos vydat DIY na advetntní kalendář, tak snad se mi to povede :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak na ten adventní kalendář jsem zvědavá :)

   Vymazat
 2. Pěkný povídací článek. U nás sněžilo, ale dnes spíš mrzlo a drží se tu celý den mlha.
  Těším se na nové články. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) No já bych brala ten sníh, přecejen zasněžená krajina vypadá líp, než tohleto počasí s mlhama a deštěm :/

   Vymazat
 3. Už se těším na články :) pěkný článek

  SmileThess

  OdpovědětVymazat
 4. U nás taky ještě nesněží a roky mi utíkají čím dál rychleji :D Což mě děsí, za chvíli maturuji! :D Však si v těhotenství užij, dokud můžeš, myslím, že to k tomu patří :) Jé, závidím ti domeček:) Určitě přidej něco o něm:) Hlavně si vše pořádně užívej :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No u nás už teda teď sněží druhý den :D :) jsem ráda, že to tak rychlo neutíká jen mě :) U maturity přeju hodně štěstí a děkuju, užívám si to už od začátku, až teda na ty nevolnosti první měsíc, teď už je to krásný :)
   V hlavě už chystám nějaké ty články s domečkem, tak snad něco časem bude přibývat :)

   Vymazat