pátek 5. ledna 2018

Krásný nový rok 2018 a malé shrnutí

Krásné páteční ráno  :)

Takhle na úvod bych Vás všechny ráda pozdravila v prvním článku roku 2018 a popřála Vám, všechno to, co se přeje.... štěstí, hlavně zdraví, lásku, moře úspěchů atd.... prostě všechno nejlepší, ať je pro Vám tenhle rok novým začátkem, ať už jste si dali jakékoliv předsevzetí a ať se vám plní všechny sny, o kterých sníte :)

Když už jsem nakousla to předsevzetí, já jsem si skoro každý rok dávala to, že budu jíst zdravěji - lépe, více cvičit... no myslím, že hodně z vás (drtivá většina) to určitě zná. Tento rok jsem si žádné nedala.
Už jsem to zmiňovala v některém z minulých článků, všechno to důležité, co se událo v průvěhu roku 2017 bych vám sem ráda ještě jednou vypsala.

Malé shrnutí roku 2017:
Začátkem roku jsem si koupila pernamentku do známého Contours centra na 3 měsíce, kam jsem chodila skoro obden. Cvičila jsem, snažila jsem se jíst zdravě (i když nikdy to prostě nejde úplně a stejně jednou za čas poprasíte) a řekla bych, že jsem se tak nějak naučila se úplně něpřejídat, za což jsem vážně ráda, občas mi to ještě ujede, ale už ne v takové míře jako dříve - hodně z vás asi bude vědět, o čem to vlastně mluvím.


Tento rok jsme nebyli ani na žádné větší dovolené u moře, což mi vůbec nevadí, protože s manželem stavíme domeček a tak jsme celé léto byli na stavbě - manžel a taťka pracovali, já nosila jídlo, pití a všechno dokumentovala :) (mimochodem během března počítáme, že už se konečně budeme stěhovat a už teď se nemůžu dočkat - o tom více třeba někdy v příštím článku).


Jako další novinka je, že někdy během srpna jsme se dozvěděli, že čekáme miminko!! :) Momentálně jsem v 23.týdnu, což znamená, že jsme zdárně za půlkou a už se moc těšíme na prcka, až tu bude s námi :)Během září jsme dokončovali přípravy na náš velký den :) přesně 30.09.2017 ve 12:00 hod. se ze mě stala PANÍ a slečna začala být minulostí.... :) Svatební den nám vyšel na jedničku a užili jsme si ho více, než jsem očekávala, všechno bylo perfektní, prostě dokonalé :)


No a to by tak nějak bylo z takových těch větších událostí 2017 vše, teď je tu nový rok a já sedím v práci, dokončuji výplaty za prosinec a už odpočítávám dny, kdy zůstanu doma a budu jen odpočívat a těšít se na ten nás poklad a na vše, co nám přinese rok 2018!! :)

Mějte se krásně a děkuji vám za přečtení článku, za návštěvu i za vaše komentáře. :)

10 komentářů:

 1. No myslím, že jsi rok 2018 měla více než povedený! Miminko, svatba, domeček! Přeji, ať se ti jen daří i v tomhle novém roce!:)

  OdpovědětVymazat
 2. To je tak krásné! Gratuluji ke všemu! K miminku, manželství i domečku. Jen ať vám to hezky všechno kvete :) !

  http://www.thewaybya.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Byla jsi na svatěb nádherná ♥ A doufám, že až budete zabydlení, že mě někdy pozveš k vám domů :p :) Rok 2017 se ti opravdu povedl, samé krásné věci :)

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju Miši :)* to si piš, že pozvu, s tím můžeš počítat, nejpozději v létě už bude tak nějak vše hotové, tak se pak domluvíme :) i prcka už uvidíš ♥♥

   Vymazat
 4. samé dobré zprávy :) užívej těhotenství a ať je rok 2018 ještě lepší :)

  OdpovědětVymazat