úterý 3. října 2017

Především pro mé pravidelné čtenářky

Ahojky,

jak už jste si mohly všimnout, během měsíce září jsem byla o hodně méně aktivní, než předcházející měsíce. Důvodů bylo více a ráda bych vám zde aspoň dva nejdůležitější pro vysvětení v rychlosti vypsala.
Jako první byl měsíc září ve znamení plánovaní naší svatby, která se uskutečnila 30.9.2017, pořád bylo co plánovat a zařizovat, takže jsem byla ráda za chvilku odpočinku, náš svatební den se vydařil více než skvěle a klidně bych si to celé zopakovala ještě jednou, všichni jsme si to moc užili, bylo to prostě kouzelný, nádherný, dokonalý.... ♥ :)
Druhým důvodem bylo, že jsme se s přítelem dozvěděli, že čekáme miminko :) jsem teprve v začátcích a už mi ten drobek dával pořádně zabrat, takže jsem 14 dní v kuse jen proležela a prospala a nebyla jsem schopná vůbec ničeho, teď už je to naštěstí lepší, takže zase se pustím do focení, vaření, čtení a tak podobně, mám co dohánět... :)
Jen s tím zdravým jídlem už to asi nebude taková sláva, protože se mi už teď docela změnily chutě a takové ty zdravé snídaně, svačinky, co jsem měla nejradši teď jaksi nemůžu ani cítit, za to pečivo, které jsem nejedla vůbec, teď jím každý den :D takže moje inspirace z talíře se od této chvíle asi malinko pozmění, ale snažím se jíst zdravě pořád, akorát jinak a tak moc to jídlo neřeším, nehlídám si kalorie, ani nemám výčitky z toho, že si dám něco nezdravého - beru to tak jak to je, k těhotenství tohle patří a budu si to užívat naplno....
To by bylo zatím asi vše, co jsem vám tu chtěla napsat a už teď se můžete těšit na nové články.

Přeju vám hezký zbytek dne a užívejte si života, protože každý den stojí za to!! :)

4 komentáře:

  1. Úplně jsem čekala jak na smilování, až se za náma vrátíš :D ♥ myslím, že to každý chápe, že teď byly úplně jiné věci na starost :) ať se tobě a miminku daří ♥

    OdpovědětVymazat
  2. Páni, tak to jsou jenom skvělé zprávy! Svatba a miminko! Prostě jedno lepší, než druhé!:) Přeji příjemné těhotenství bez problémů:)

    OdpovědětVymazat
  3. držím vam palce nech je všetko v poriadku počas celeho tehotenstva je to určite nadhera ten pocit:)

    OdpovědětVymazat